O Firmie

Jesteś tutaj

Firma KMW Format istnieje na rynku od 1981 roku, od początku nasza produkcja, ukierunkowana była na drzwi wejściowe drewniane. W naszej produkcji stosowaliśmy różne gatunki drewna, obecnie głównym surowcem jest drewno meranti sprowadzane z Indonezji.

Wrocław był pierwszą aglomeracją, w którą zaopatrywaliśmy w nasze produkty, dzisiaj jest to teren całej Polski. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo drzwi zewnętrzne, a dla odbiorców z wyższymi wymaganiami dotyczącymi zabezpieczenia – drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, natomiast klienci zwracający szczególną uwagę na rozwiązania nietypowe jak niepowtarzalne wzornictwo – drzwi zewnętrzne na zamówienie.

Mamy nadzieję, że oferta zawarta w tych trzech segmentach tematycznych w pełni zadowoli Państwa aspiracje.

Informujemy także, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy produkcję drzwi wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne traktujemy jako naturalne poszerzenie naszej dotychczasowej działalności, chcąc połączyć wzornictwo i kolorystykę z drzwiami zewnętrznymi.

Lata doświadczeń w tak wąskiej specjalizacji, jako producent drzwi antywłamaniowych, pozwoliły nam na wyeliminowanie błędów jak i na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nie małą rolę odgrywa tu właściwy dobór surowców i komponentów, dlatego nasze drzwi zewnętrzne, oprócz bogatego wzornictwa charakteryzują się wysoką jakością funkcjonowania.

Park maszynowy jaki posiadamy wraz z oprzyrządowaniem, duża wiedza i doświadczenie, korzystanie z najlepszych dostawców powoduje, że nasze drzwi antywłamaniowe, oraz drzwi wewnętrzne będą funkcjonowały długo i niezawodnie.